K(a)Z(a)NNET.FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

K(a)Z(a)NnEt

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

treglence.com \ irc.treglence.com

YazarMesaj
D3Ly

treglence.com \ irc.treglence.com Empty
MesajKonu: treglence.com irc.treglence.com   treglence.com \ irc.treglence.com Icon_minitimePerş. Nis. 05, 2012 1:06 pm

Web Adresi: TREglence.com - Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Sohbet Chat.
Sahibi: D3Ly (SuskuN)
Hosting Sağlayan Firma: Adamca Hosting
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: D3Ly
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: Wordpress, vBulletin (Full Seo)
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler: sohbet, dizi ve film, program, astroloji, güzel sözler, şiirler, yemek tarifleri, sohbet odaları, fıkralar, resimler, güncel haberler, oyun, gazete, webmaster vs vs..
Hedefimiz yada amaçlarımız:

Değerli arkadaşlar öncelikle ,reyting kaygısını elinin tersiyle iten bir camia olduğumuzun,
şuur yoksunu birtakım kişilerin ziyaretine
açık OLMADIĞIMIZ gerçeğinin cümleleridir bu anlattıklarımız.
Sizlerde takdir edersiniz ki bir sunucuda efendi olma vasfını taşıyan
kişileri bulmak imkansızlara tekabül etmekte.
İşte sohbet sitelerindeki bu açığı gidermek için sizlerin ziyaretine açılmış olan sitemizde,
efendiliği prensip edinmiş siz değerli arkadaşlarımızla,"seviyeli sohbet"tanımını
yaşamayı amaçLadığımız için sizlerleyiz.
Değerli arkadaşlar sitemizin hedefleri belki de herkesin söylediği
fakat gerçekleştirme kararlılığını gösteremediği üç kelimeden ibaret:
SAYGI,SAMİMİYET,SEVİYE ...
Bu yazdıklarımızı okuyan arkadaşların,"kimse yoğurdum kara demez"
atasözüne olan inaçlarına saygı duymakla birlikte,davetli olduğunuz
sunucumuzun, bu söze inat hizmet vermekte olduğunu ve olacağını
gelin birlikte görelim,beraberce bi aile olalım.

2011 'in Aralık ayında, domainin boş olduğunu gördüm ve hedefimizin büyük olduğunu; com, net, org uzantılarını da satın alarak, açıkça belirttim. Kısa hedeflerimiz olmadığı gibi, daha önceki hedeflerimiz gibi, TREglence serverini sadece Türkiye değil; bütün Dünya'ya tanıtmaktır. Bunun için de çok çalışmak çok emek istediğini de biliyoruz. Bu emekler ve çalışmaların meyvelerini de yaklaşık olarak, son bir aydır görüyoruz. Serveri duyurma kısmına da gelince, tamamen hazırlanmadan, bitmeden duyurumuzu gerçekleştirmeyecektim. Fakat; ısrarlar gittikçe çoğalınca, serverimizi siz; mirc ve irc sever kullanıcılarımıza duyurmaya karar verdim. Hedefimizin büyük olduğu gibi, yine eskiden kurduğumuz ortamlar gibi, TREglence 'nin de; bir aile ortamı olması için, elimizden geleni yapacağımızı bi kez daha tekrarlamanın iyi olacağını düşünüyorum. Yine beni iyi tanıyan dost ve hasımlarım iyi bilirler ki; ben sabırlıyımdır. Sabrımın da ölçüsü bulunmamaktadır. "Sabreden, muradına ermiş" atasözü hesabı.. Smile

TREglence de yine kimisine göre bir site, ama bizler için TAMAMEN BİR AİLE.

Saygılarımla.

TREglence Yönetimi

treglence.com \ irc.treglence.com
1 sayfadaki 1 sayfası